Revolution Slider Error: Slider with alias onepage not found.

TYT ve YKS' de Matematik Geometri Başarınız Burada

 1. Haftada 3 Akşam Canlı Ders
 2. Kişiye Özel Kurs
 3. 4200 Çözümlü Soru
 4. Takıldığınız Soruların Video Çözümleri
 5. Uygulama Üzerinden 7 x 24 Eğitim
 6. Hediye Kitaplar
 7. Düzenli Görüşmeler
 8. Öğrenciye Özel Ödevler

Kurs Geri Sayım

[ujicountdown id="Kalan Süre" expire="2017/12/12 19:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]

Hemen şimdi başarı odaklı kursumuza katıl ve kazananlardan ol.

Ürün Adı Birim Fiyatı Stok Durumu
İstek listesinde herhangi bir ürün bulunmuyor

Tüm çalışmalarımız başarın için, biz hazırız.

SIKLIKLA SORDUĞUNUZ SORULARINIZ

Kurs Nasıl Kayıt Olabilirim?
E-Canlı Kursa Başladıktan Sonra Kursa, Özel Derse İhtiyacım Olur Mu?
Kurs Ücretini Nasıl Ödeyebilirim ?
E-Canlı Kurs Beni Başarıya Ulaştıracak Mı?
Başarılı Olmam İçin Neler Yapmam Gerekiyor ?

12 Aralık'ta Başlıyoruz, Seni Uçurucak Bu Kursu Kaçırma.

Heading
$15 month
 • Text
 • Text
 • Text
Heading
$15 month
 • Text
 • Text
 • Text
Heading
$15 month
 • Text
 • Text
 • Text

E-Kurs Referanslarımız

[tpsscode themes="theme1"]

2018 TYT - YKS Matematik ve Geometri E-Canlı Kurs Takvimi

12 Aralık Salı Günü Başlıyor, Şimdi Eyleme Geç.

[wpsp_open_ticket]

Sayılarla TYT - YKS E-Kursumuz

30
Hafta
360
Saat Canlı Ders
4200
Çözümlü Soru
85
% Başarı Hedefi

KURSUMUZUN ÖZELLİKLERİ

360+ Saat Canlı Ders

360+ Saat Canlı Ders

Salı, Perşembe ve Cuma akşamları canlı derslerle birlikteyiz. 34 Haftada planlı 360 saat, ek derslerle 500 saat canlı dersle matematik ve geometri uzmanı olacaksınız.

4200 Çözümlü Soru

4200 Çözümlü Soru

Etkileşimli testlerimizle sıkılmaz, yorulmaz sürekli öğrenirsiniz. Basitten, zora sıraladığımız TYT & YKS sorularımızla sınava hazır olacaksınız.

Kişiye Özel Kurs

Kişiye Özel Kurs

Kursumuzdaki tüm etkinliklerinizi takip ediyoruz. Bu sayede size özel ödevler, çözemediğiniz soruların size özel video çözümleri ve aylık online görüşmelerle hedeflerinizi birlikte güncelliyoruz.

Ödevler ve Görüşmeler

Ödevler ve Görüşmeler

Düzenli ödevlerimiz var ve bunların takibini yapıyoruz. Verdiğimiz ödevleri yaparsınız ve fotoğraflarını sisteme yüklersiniz. Tüm ilerlemenizi, test çözümlerinizi, deneme sınav sonuçlarınızı inceler aylık görüşmelerle durumunuzu birlikte değerlendiririz. Bu sayede de istediğiniz bölümü, üniversiteyi stressiz kazanırsınız.

Uygulama Üzerinden Kesintisiz Eğitim

Uygulama Üzerinden Kesintisiz Eğitim

Yolda, okulunuzda,evinizde,işinizde müsait olduğunuz her durumda uygulama üzerinden konu anlatımlarına, testlere, etkinliklere katılır ve öğrenmeye devam edersiniz. Çözemediğiniz sorularda ise uygulama üzerinden sorunun fotoğrafını çeker ve bize gönderirsiniz. Soru çözüm videonuz hızlıca size ulaşır.

Hediye Kitaplar

Hediye Kitaplar

Hediye kitaplarımızla ( Esen Yayınları, 3 adet ) çalışmalarınız sadece sanal dünyada kalmaz. Şubat ayında ayrıca Yks ve TYT için ayrı ayrı hazırladığımız 3 kitabımızı yayınlayacağız ve öğrencilerimize de ücretsiz göndereceğiz.

Sıfırdan TYT & YKS Matematik Kursumuzda

 • Yüksek Etkileşimli Canlı Derslerimiz
 • Basitten Zora Sıralanan Matematik Etkinliklerimiz
 • Testlerimizdeki İpucu fonksiyonu
 • Testlerimizdeki bir yanlış hakkınız
 • Yanlış yaptığınızda karşınıza çıkan video çözümler
 • Herhangi bir kaynaktan çözemediğiniz soruların video çözümleri
 • Bireysel Ödevler

Bütün çalışmamız sizin başarınız için. Sıfırdan Matematik öğrenmek zor değil bunu öğretebilmek için biraz yoğun , planlı ve yenilikçi çalışmalar sunmak gerekiyor. Sen de , biz de doğru yoldayız.

Salı ve Perşembe akşamları TYT & YKS Matematik Canlı Dersler, Cuma akşamı ise TYT & Yks Geometri Canlı Derslerimiz ile sizleri sınavlara hazırlıyoruz. Canlı derslerden hemen sonra sırasıyla

 • Video Konu Tekrarı
 • Kavrama Testleri
 • Konu Testleri 1,2,3
 • Çıkmış Sorular Testi
 • Kitaplardaki İlgili Testleri bitiriyorsunuz
 • Çözemediğiniz tüm soruları bize iletiyorsunuz.

Sınava 7 ay boyunca birlikte, düzenli, verimli bir çalışma gerçekleştireceğiz. Bu çalışmayla öğreneceğin bilgileri kullanarak kendi sınırlarını, sınırlamalarını aşacak ve TYT ve YKS oturumlarında %85 başarıya ulaşacaksın.

Çözemediğiniz Sorular Sizi Yavaşlatmasın !

Matematik öğrenirken çözemediğimiz sorular hepimiz için en büyük sorundur. Tyt & Yks E-Canlı Kursumuzda takıldığınız soruların fotoğraflarını telefonunuzla, tabletinizle, bilgisayarınızla bize ulaştırırsınız ve video çözümleri ( size özel ) sana gönderiyor ve e-kursumuzdaki ilgili konuya "çözemediğiniz sorular bölümüne " ekliyoruz. . Bu sayede;

 • İlgili konuda yüzlerce çözülen soruya ve çözümlere ulaşırsın.
 • Çalışmayı bırakmazsın
 • Çalıştığın konudaki öğrenemediğin kural ve teoremleri tespit edip öğrenirsin
 • Motivasyonun artar
 • Başarın artar
 • Matematik tutum bozukluğun düzelir
 • Çalışma süren artar

Takıldığınız sorularınızın çözümüyle ilgili tek kısıtlamamız " günlük 5 adet soru çözümü" . Bu sayede hem senin daha düzenli çalışmanı hem de sistemin daha sağlıklı devamlılığını sağlıyoruz.

TYT & YKS Kursumuzda

Karekök TYT Matematik Kareköky YKS MatematikKarekök YKS & TYT Geometri Kitaplarını Kullanıyor ve Kurs Kitabı ( hediyesi ) olarak ücretsiz öğrenciye ulaştırıyoruz.

Seni Üniversiteli Yapacak Bu Eğitimi Kaçırma.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1-Taraflar

İşbu sözleşme http://www.mat-kurs.com internet sitesinden kurslar, uzaktan eğitimler, materyaller (bundan sonra ÜRÜN/ÜRÜNLER olarak anılacaktır) satın alacak kişi (bundan sonra ALICI olarak anılacaktır) ile Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık Can AYHAN (bundan sonra SATICI olarak anılacaktır) arasında aktedilmektedir.

MADDE 2-Sözleşme Konusu ve Kapsamı:

İş bu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğe uygun olarak düzenlenmiştir. İş bu Sözleşmenin tarafları bu Sözleşme kapsamında Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelikten kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

İş bu sözleşmenin konusu, alıcı belirlenen ürünün satışı ile ilgili tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır. İş bu sözleşmeye konu ürün/ürünlerle ilgili bilgiler müşteri tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir.

Alıcı, satıcının isim, ünvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri ile, satışa konu ürünün temel nitelikleri, satış bedeli, ödeme şekli, teslimat koşulları ve masrafları, satış konusu ürün ile ilgili tüm ön bilgiler, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde satıcı tarafından bilgilendirildiğini, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3-Sipariş ve Ödeme Şartları:

Ürün/Ürünler, satıcı tarafından ürünün açıklamalar bölümünde belirtilen sürede satıcının anlaşmalı olduğu kargoya verilir.

Ürün/ürünlerin teslimat süreleri değişiklik göstermekle birlikte bu süreler uygulanırken ürünün müsaitlik durumu ve stok durumu da dikkate alınacaktır.

Alıcı tarafından yazılan bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı veya eksik olduğu durumlarda doğacak zararların tümünü karşılamayı, oluşabilecek her türlü sorumluluğu müşteri kabul eder.

Satıcı gerekli gördüğü durumlarda, müşterinin vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar.

MADDE 4-Sevkiyat ve Teslimat:

Ürün/Ürünler müşterinin sipariş formunda ve iş bu sözleşmede teslimat adresi olarak belirtmiş olduğu adreste bulunan kişi/kişilere teslim edilecektir.

Ürün/Ürünlerin teslimat (Kargo) masrafları aksi belirtilmedikçe alıcıya aittir. Ürün teslimatı; stok durumunun müsait olması ve alıcı tarafından ödemenin gerçekleştirilmesinden sonra taahhüt edilen sürede yapılır. Satıcı ürünü müşteri tarafından ürün sipariş edilmesinden itibaren sipariş edilen ürünün açıklamasında belirtilen sürede teslim edilmek üzere kargoya verir. Bu süre içinde yazılı bildirimle süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle müşteri tarafından Ürün bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı ürünü teslim etme yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Satıcıdan kaynaklanmayan nedenlerle ürünün tesliminde gecikme olması halinde, alıcı satıcıdan herhangi bir maddi, manevi tazminat, cezai şart talep edemez.

MADDE 5-ALICININ HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ:

5.1.Alıcı sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, alış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin olarak satıcı tarafından yüklenen ön bilgileri, ürün sipariş ve ödeme koşullarının, ürün kullanım talimatlarının, olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli onayı verdiğini beyan eder.

5.2.Alıcı satıcının isim, ünvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri, ürünün temel nitelikleri, fiyatı, ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları, ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

5.3. Alıcı sözleşme konusu ürünü teslim almadan önce muayene edecektir. Tahrip olmuş, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı ürünü kargo şirketinden teslim alması halinde sorumluluk tamamen kendisine aittir. Alıcı tarafından kargo şirketi görevlisinden teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra ürünün sorumluluğu ve hasarı alıcıya aittir.

5.4. Alıcı sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

5.5. Alıcı sipariş vermekle birlikte iş bu sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

5.6. Alıcı aldığı ürünü iade etmek istemesi durumunda ne surette olursa olsun ürüne ve ambalajına zarar vermemeyi, iade anında fatura aslını ve irsaliyesini iade etmeyi kabul ve taahhüt eder. Alıcının ürünü iade etmek istemesi durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.

5.7. Ayrıca, alıcı kişiye özel olarak hazırlanan ürünleri iade edemez. Alıcı kişiye özel olarak tasarlanan ve hazırlanan ürünlerin iadesinin mümkün olmadığını peşinen kabul ve taahhüt eder.

5.8. Alıcı, ürünün kendisine teslim edilmesiyle birlikte, ürün ile ilgili her türlü hasar ve zarardan sorumlu olduğunu, ürünün kullanılması ve korunması için gerekli tüm tedbirleri alacağını, aksi taktirde meydana gelecek herhangi bir zarardan kendisinin sorumlu olacağını kabul ve taahhüt eder.

MADDE 6-SATICININ HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

6.1. Satıcı, sözleşme konusu ürünün Tüketici Mevzuatına uygun olarak, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile alıcıya teslim edilmesinden sorumludur. Satıcı mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu alıcıya mümkün olan en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz.

6.2. Satıcı, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir haller dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

6.3.Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık’tan banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin (EFT’nin) banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır.

6.4.Sözleşmenin imzalandığı tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır.

MADDE 7- ÖDEME PROSEDÜRÜ:

Havale ile ödemede müşteri kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin ve sipariş numarasının yazılması gereklidir. Ayrıca havale ücreti alıcıya aittir.

MADDE 8-SEVKİYAT/TESLİMAT PROSEDÜRÜ

Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünlerin müsait olma durumuna göre, satıcının anlaşmalı olduğu kargoya teslim edilir.

Teslimat:

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile müşterinin adresine teslim edilecektir. Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından sonra ürün açıklamasında belirtilen sürede satıcı siparişi kargoya teslim eder.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, alıcıdan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir.

Ürünler satıcı tarafından muntazam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir. Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket müşteri tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın müşteride kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcıya bildirilmelidir.

MADDE 9–ÜRÜN İADE VE CAYMA HAKKI:

Ürün İade:

Alıcı malı teslim aldıktan sonra yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 385 sayılı Vergi Usul Kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının mal ile birlikte teslim edilen satıcıya ait 2 adet faturanın alt kısmındaki iade bölümlerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra imzalayarak bir nüshasını ürün ile birlikte satıcıya göndermesi diğer nüshasını da uhdesinde tutması gerekmektedir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, kişiye özel hazırlanan ürün/ürünler için cayma hakkı ya da ürün iadesi söz konusu değildir.

Alıcının cayma hakkını kullanması halinde satıcı, cayma bildirimini içeren faturanın ürünle birlikte kendisine ulaşmasından itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeden iade edecektir.

Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Yine kişiye özel hazırlanan iadesi mümkün değildir.

Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürünü iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı; adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz.

Alıcının hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin Satıcıya ulaşması tarihinden itibaren Satıcının malı geri alacağını Satıcı taahhüt eder. Cayma hakkı bildirimi ve sözleşmeye ilişkin sair bildirimler satıcıya ait ve yukarıda belirtilen satıcı iletişim bilgileri kanalı ile gönderilebilecektir. Cayma hakkının kullanılması halinde a) Alıcıya veya onun bildirdiği yukarıda bilgisi bulunan üçüncü kişiye teslim edilen ürünün alıcı tarafından aynen iade edilmesi zorunludur. b) 7 (yedi) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları, varsa ürünle birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünlerin iadesi ve bu ürünlere ilişkin olarak cayma hakkının kullanılması mümkün değildir.

MADDE 10-Uyuşmazlıkların Çözümü:

İşbu sözleşmenin uygulanmasından kaynaklanan uyuşmazlık halinde, T.C İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

MADDE 11-Bildirimler ve delil sözleşmesi:

İş bu Sözleşme kapsamında taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, Kanunda sayılan zorunlu haller dışında, e-posta yolu ile yapılacaktır.

MADDE 12-Yürürlük:

12 (oniki) maddeden ibaret bu Sözleşme, Taraflarca okunarak, Kiracı tarafından onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir.

Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık Uzaktan Eğitim Hizmetleri

www.mat-kurs.com

Gizlilik Politikası
Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır.

Size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık’a aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden şirketimizden yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

15-lms-additional

Courses Search

Search Courses

Our Popular Courses

Our Process

Step 01

Search for your course

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit atur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni res.

Step 02

Take a Sample Lesson

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit atur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni res.

Step 03

Preview the Syllabus

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit atur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni res.

Step 04

Purchase the Course

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit atur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni res.

Revolution Slider Error: Slider with alias onepage not found.

TYT ve YKS' de Matematik Geometri Başarınız Burada

 1. Haftada 3 Akşam Canlı Ders
 2. Kişiye Özel Kurs
 3. 4200 Çözümlü Soru
 4. Takıldığınız Soruların Video Çözümleri
 5. Uygulama Üzerinden 7 x 24 Eğitim
 6. Hediye Kitaplar
 7. Düzenli Görüşmeler
 8. Öğrenciye Özel Ödevler

Kurs Geri Sayım

[ujicountdown id="Kalan Süre" expire="2017/12/12 19:00" hide="true" url="" subscr="" recurring="" rectype="second" repeats=""]

Hemen şimdi başarı odaklı kursumuza katıl ve kazananlardan ol.

Revolution Slider Error: Slider with alias about not found.
8
Yıl
21
Kurs, Ürün
6200
Saat Canlı Ders
8400
Çözümlü Soru
13620
Kursiyer / Öğrenci

İşte Sizi Başarıya Ulaştıracak Özelliklerimiz

En iyisini tasarladık, birlikte başaracağız. Biz iddialıyız, sen de iddialı ol.
Kişiye Özel Kurs

Kişiye Özel Kurs

Bırakalım doğrularınızı, yanlışlarınızı artık bilgisayar tespit etsin. Tüm kursiyerlerimizin ilerlemesini kontrol edip, eksiklerini gidermek için kişiye özel materyaller sunuyoruz.

Alanında Uzman Öğretmenler

Alanında Uzman Öğretmenler

Uzaktan Eğitim, e-kurs yapmak kolay değildir. Yaklaşık 10 yıldır bu konu üzerinde çalışıyor ve gelişen teknoloji ve eğitim bilimlerine göre kendimizi yeniliyoruz.

Doğru Teknoloji

Doğru Teknoloji

Hayattaki en önemli zenginlik tabiki zaman, gelişen teknolojiyi eğitime adapte ederek eğitimin özgürleşmesi, çalışmanın daha keyifli hale gelmesine çalışıyoruz.

Doğru Kaynaklar

Doğru Kaynaklar

Tüm içeriğimizi günlük, haftalık, aylık periyotlarda güncelliyor - zenginleştiriyoruz. Çok iyi planladık, zamanla doğacak ihtiyaçları da karşılayacak zamanımız, bilgi birikimimiz mevcut.

Yoğun Çalışıyoruz

Yoğun Çalışıyoruz

Hepimizin vakti, hayatı çok kıymetli. Bunun farkındayız ve en iyi eğitimi vermek için yoğun çalışıyoruz. Tabi sizler de çalışacaksınız ki birlikte başarıya ulaşalım.

Canlı Kurslarımız

Video Kurs ve Çözümlü Soru Bankalarımız

Alanında Uzman Öğretmen Kadromuz

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Yaklaşan Kurslar, Dersler,Sınavlar

Video Kurs ve Soru Bankalarımız

Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık Banka Hesap Bilgilerimiz

Qnb Finans BankasıŞube: 03663 ~En Para Hesap No: 63669992 Iban: TR300011100000000063669992

TEBŞube: 929 ~ Cepte Teb Hesap No: 36634016 Iban: TR750003200000000036634016

Ziraat BankasıŞube: 1589 Ihlamurdere / Beşiktaş Hesap No: 70570814-5001 Iban: TR630001001589705708145001

Search Courses

Ürün Adı Birim Fiyatı Stok Durumu
İstek listesinde herhangi bir ürün bulunmuyor

[newcourses][featuredcourses][freecourses][paidcourses]

[usercourses]

14-lms-shortcodes

13-lms-layouts

12-lms-teachers

11-lms-customcourses

10-lms-pagebuilder

9-lms-demo

8-lms-buddypress

7-lms-megamenu

6-lms-registration

5-lms-wpml

4-lms-events

3-lms-woo

2-lms-sensei

1-lms-features

Maintenance Page

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form,

by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable.

Under Construction

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour

Why should i here?

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour

Get in touch with us

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour

Coming Soon

We’re getting Closer!—with exciting features!—and, eagerly waiting to notify you when we’re ready to snatch your attention!

Conception
Design
Coding
Testing

Get in Touch With us

[social /]

Meet Our Expert Teachers

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Our Technological services has been improved vastly

Come Experience the real life situations of saving life
member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

The Most Common Questions

How to set the slider?
Is this a paid Service?
Multilingualism extension
Can I change Plans or cancel at any time?
Are there additional costs?
Support Included?
Documentation and video support
Hints and tips for installation and recovery
How to properly adjust the time zone?
Why should I purchase a Premium Theme?
What services do you provide?
How do I become an author?

Got your own Question? Here are some options

Need Support?

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Check Forum

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

CloudSupport?

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Ask us in comments

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Contact Us

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Conatct Personally

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Featured Products

Our Technological services has been improved vastly

Come Experience the real life situations of saving life

New Products

Free Shipping

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Satisfaction Guaranteed

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Call us Toll Free

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Sepetiniz şu anda boş.

Giriş Yap

[woocommerce_lost_password]

[woocommerce_edit_address]

[woocommerce_view_order]

[woocommerce_pay]

[woocommerce_thankyou]

Revolution Slider Error: Slider with alias about not found.

Welcome to LMS Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi euismod diam eu arcu volutpat ut adipiscing sem auctor. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

 • Lorem ipsum dolor sit euismod diam
 • Praesent convallis nibh ollicitudin sit amet
 • Nullam ac sapien sit ac malesuada arca

Who We are

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

Purchase Now
Print Design - 50%
Creative Team - 75%
Programmers - 60%
SEO - 45%
Content Development - 35%

Our Expert Teachers

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Our Statistics

2011
2012
2013
2014

Our Happy Customers

In Case You Need Help

Presales Question

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Need Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Check Forum

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Our Clients

Revolution Slider Error: Slider with alias about not found.

Welcome to LMS Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi euismod diam eu arcu volutpat ut adipiscing sem auctor. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

 • Lorem ipsum dolor sit euismod diam
 • Praesent convallis nibh ollicitudin sit amet
 • Nullam ac sapien sit ac malesuada arca

Who We are

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

Purchase Now
Print Design - 50%
Creative Team - 75%
Programmers - 60%
SEO - 45%
Content Development - 35%

Our Expert Teachers

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Our Statistics

2011
2012
2013
2014

Our Happy Customers

In Case You Need Help

Presales Question

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Need Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Check Forum

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Our Clients

Revolution Slider Error: Slider with alias about not found.

Welcome to LMS Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi euismod diam eu arcu volutpat ut adipiscing sem auctor. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

 • Lorem ipsum dolor sit euismod diam
 • Praesent convallis nibh ollicitudin sit amet
 • Nullam ac sapien sit ac malesuada arca

Who We are

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

Purchase Now
Print Design - 50%
Creative Team - 75%
Programmers - 60%
SEO - 45%
Content Development - 35%

Our Expert Teachers

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Our Statistics

2011
2012
2013
2014

Our Happy Customers

In Case You Need Help

Presales Question

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Need Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Check Forum

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Our Clients

Revolution Slider Error: Slider with alias about not found.

Welcome to LMS Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi euismod diam eu arcu volutpat ut adipiscing sem auctor. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

 • Lorem ipsum dolor sit euismod diam
 • Praesent convallis nibh ollicitudin sit amet
 • Nullam ac sapien sit ac malesuada arca

Who We are

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form. Vivamus adipiscing lobortis sagittis. Nullam tempus mauris dolor, ac malesuada arcu. Praesent dolor quam, tincidunt in sollicitudin sit amet, volutpat sed velit. Nullam non neque ipsum.

Purchase Now
Print Design - 50%
Creative Team - 75%
Programmers - 60%
SEO - 45%
Content Development - 35%

Our Expert Teachers

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Our Statistics

2011
2012
2013
2014

Our Happy Customers

In Case You Need Help

Presales Question

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Need Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Check Forum

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Our Clients

[res_map address="Yeronga QLD 4104, Australia" description="Design Themes, Coimbatore, {br} Tamil Nadu, India {br} Phone: 0040 752 235 " directionstext="(directions to our address)" icon="blue" style="1" pancontrol="no" scalecontrol="no" typecontrol="no" streetcontrol="no" zoom="14" zoomcontrol="no" draggable="yes" scrollwheel="no" width="100%" height="500px" maptype="roadmap" popup="yes" center="" refresh="no"]

Give us a message

Contact Info

The Design Themes Inc.
Mary Jane St, Sydney 2233 Australia.

+1 200 258 2145

+1 100 458 2345

+91 99941 49897

[res_map address="Yeronga QLD 4104, Australia" description="Design Themes, Coimbatore, {br} Tamil Nadu, India {br} Phone: 0040 752 235" directionstext="(directions to our address)" icon="blue" style="1" pancontrol="no" scalecontrol="no" typecontrol="no" streetcontrol="no" zoom="13" zoomcontrol="no" draggable="yes" scrollwheel="no" width="100%" height="500px" maptype="roadmap" popup="yes" center="" refresh="no"]

Give us a message

Contact Info

The Design Themes Inc.
Mary Jane St, Sydney 2233 Australia.

+1 200 258 2145

+1 100 458 2345

+91 99941 49897

Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık
Yoncalı Sokak No:8-3 Şişli - İstanbul

0850 840 11 20

0850 840 11 20

0545 6012236

[res_map address="Yoncalı Sokak No:8-3, İstanbul" description="Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık, {br} Şişli, İstanbul {br} Phone: 0850 840 11 20 " directionstext="(directions to our address)" icon="blue" style="1" pancontrol="no" scalecontrol="no" typecontrol="no" streetcontrol="no" zoom="14" zoomcontrol="no" draggable="yes" scrollwheel="no" width="100%" height="500px" maptype="roadmap" popup="yes" center="" refresh="no"]

Heading / Title

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet

Table

Header1 Header2 Header3 Header4 Header5
Division1 Division2 Division3 Division4 Division5
Division1 Division2 Division3 Division4 Division5
Division1 Division2 Division3 Division4 Division5
Division1 Division2 Division3 Division4 Division5
Header1 Header2 Header3 Header4
Division1 Division2 Division3 Division4
Division1 Division2 Division3 Division4
Division1 Division2 Division3 Division4
Division1 Division2 Division3 Division4

Lots of Features

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Creative Design

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Faster Development

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Our Technological services has been improved vastly

Come Experience the real life situations of saving life

Our Expert Teachers

member-image
Can AYHAN
Matematik Öğretmeni

Why us

What is the difference between lease and licence agreement?
How ownership of property is acquired by a person?
How ownership of property is acquired by a person?

Main Services

Guaranteed uploads

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

20 Predefined Skins

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Many Shortcodes

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Fullwidth Template

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Parallax Effect

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Woocommerce Ready

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

WPML Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

Excellent Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit.

In Case You Need Help

Presales Question

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Need Support

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.

Check Forum

Nunc at pretium est curabitur commodo leac est venenatis egestas sed aliquet auguevelit. When an unknown printer took a galley.